Skip to content Skip to footer

Współwłaściciel firmy Klinika Wiedzy – współpracującej z Medical Project

Pomysłodawczyni i właścicielka Kliniki Wiedzy. Przez wiele lat pracowała jako adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej.

Prowadziła badania, uczestniczyła w konferencjach naukowych, publikowała artykuły, była promotorem kilku pokoleń absolwentów łódzkich uczelni wyższych. Obszarem jej zainteresowań jest szeroko rozumiane prawo pracy, problem bezrobocia, sytuacja kobiet na rynku pracy, ale również prawo europejskie. Od dwudziestu lat swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje także jako trener – prowadząc liczne warsztaty i szkolenia oraz tworząc wizję i misję Kliniki Wiedzy. Łącząc doskonałą znajomość realiów rynku pracy oraz stale analizując zmieniające się prawo, razem ze swoim zespołem, tworzy przestrzeń dla zdobywania nowych umiejętności i poszerzania kwalifikacji zawodowych przez pracowników wielu branż. W tym w szczególności branży medycznej, branży ochrony osób i mienia oraz branży tekstylnej. Prowadziła szkolenia zarówno dla osób bezrobotnych, jak i dla pracowników służby zdrowia, urzędów, oraz kadry zarządzającej. Dzięki temu zdobyła unikatową znajomość potrzeb szkoleniowych, braków i błędów w zarządzaniu – od samej podszewki, co w pracy zawodowej pozwala na intuicyjną wręcz umiejętność dostrzeżenia obszarów, które wymagają usprawnienia i wsparcia szkoleniowego lub doradczego. Jako rodowita łodzianka, bardzo związana ze swoim miastem, w 2016 roku stanęła na czele Łódzkiego Klastra Tekstylno – Odzieżowego „Nowa Ziemia Obiecana”, którego celem jest łączenie biznesu z nauką, szukanie innowacyjnych rozwiązań wspierających rozwój regionalnych firm. Prowadzi usługi doradcze, udziela konsultacji biznesowych, tworzy ofertę dostosowaną do potrzeb Klientów.

Bogate doświadczenie zawodowe połączone z doskonałą znajomością przepisów prawa pozwalają w relacjach biznesowych na podejmowanie niekonwencjonalnych rozwiązań, na elastyczność w spojrzeniu na potrzeby partnera.

Biografia

Bogate doświadczenie zawodowe połączone z doskonałą znajomością przepisów prawa pozwalają w relacjach biznesowych na podejmowanie niekonwencjonalnych rozwiązań, na elastyczność w spojrzeniu na potrzeby partnera. Prywatnie – zapracowana Mama, dzięki czemu tak świetnie rozumie sytuację kobiet na rynku pracy. Bezgranicznie oddana synkowi Aleksandrowi i dzieląca pasje w życiu prywatnym i zawodowym z narzeczonym Maciejem. Miłośniczka zwierząt i dobrych seriali. Pasjonatka pięknych przedmiotów, dzięki którym tworzy swój wymarzony dom.

Address: 01-204 Warszawa, ul. Siedmiogrodzka 1 lok. 294,

Formularz kontaktowy

    Oświadczam, iż akceptuję Politykę Prywatności strony.